W każdy Czwartek po Mszy Świętej wieczornej Nabożeństwo do Błogosławionych Męczenników Eucharystii i jedności Kapłańskiej.

W każdy Pierwszy Piątek miesiąca o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość Adoracji do godz. 17:00

Od miesiąca maja do października Każdego 13-go dnia miesiąca Msza Święta Wieczorna połączona z Procesją Fatimską.

W dzień powszedni na 15 minut przed Mszą Świętą:
Oraz w każdy pierwszy piątek miesiąca 16:30-17:00

8:00-9:00 i 16:00-16:40

Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek:

Przy radosnym śpiewie kolęd, dnia 3 stycznia 2014 roku, trwając w okresie Narodzenia Pańskiego, Liturgiczna Służba Ołtarza wraz ze scholą dziecięcą i zespołem muzycznym, działającymi w naszej wspólnocie parafialnej spotkały się przy wspólnym wigilijno-opłatkowym stole. Ks. prefekt Artur Nowak w imieniu swoim i Ks. Proboszcza Piotra Dziurdzińskiego z okazji Bożego Narodzenia, oraz Nowego Roku złożył życzenia pełne ducha i optymizmu płynącego z radości służby Bogu. Następnie kleryk Przemysław Kłosowski odczytał słowa Pisma Świętego, po czym wszyscy wspólnie łamaliśmy opłatek. Słysząc wciąż rozbrzmiewającą melodię pastorałek, w duchu braterstwa, składaliśmy sobie najszczersze życzenia.

Dla dzieci i młodzieży angażującej się w wieloraką posługę w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników zostały przygotowane paczki ze słodką zawartością, które po otrzymaniu dzieci z uśmiechem na twarzy zaczęły radośnie rozpakowywać. Na spotkaniu obecne były również p.katechetka Beata Woźniak oraz p.Małgorzata Skonieczna, która prowadzi dziecięcy zespół muzyczny.

Dziękujemy p. Dyrektorowi Piotrowi Zielińskiemu za udostępnienie i przygotowanie sali w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach.