Get Adobe Flash player

Informacje

Porządek Mszy Świętej:

Niedziela i Święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00

Okres Wakacji:
7:30, 9:00, 11:00, 16:00

Dni Powszednie:
7:00, 17:00


Święta Cywilne Zniesione:
9:00, 17:00


Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy
W każdą Środę o godzinie
17:00
W każdy Czwartek po Mszy Świętej wieczornej Nabożeństwo do Błogosławionych Męczenników Eucharystii i jedności Kapłańskiej.

W każdy Pierwszy Piątek miesiąca o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość Adoracji do godz. 17:00

Od miesiąca maja do października Każdego 13-go dnia miesiąca Msza Święta Wieczorna połączona z Procesją Fatimską.

Sakrament pokuty i pojednania:
W dzień powszedni na 10 minut przed Mszą Świętą:
Oraz w każdy pierwszy piątek miesiąca 16:30-17:00

Kancelaria czynna:

Poniedziałek, Wtorek

16:00-16:40

Środa nieczynne 

Czwartek, Piątek:

16:00-16:40

Sobota 8:00-9:00

W miesiącu Październiku we wyżej wymienione dni kancelaria czynna od 15:30-16:15

ŚWIĘTY ZWYCIĘŻA – BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych tj. 28 października bieżącego roku, odbył się dla dzieci i młodzieży Bal Wszystkich Świętych. Miał on uświadomić , że każdy z nas jest powołany do świętości.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16:30 w kościele parafialnym nabożeństwem różańcowym. Po zakończonym nabożeństwie w radosnym korowodzie – ze śpiewem na ustach „Taki duży, taki mały może Świętym być” - przeszliśmy do Gminnego Ośrodku Kultury w Osięcinach. Tam odbyła się świetna zabawa w świętym towarzystwie. Wśród dziewczynek, najpopularniejszym przebraniem stał się kostium anioła i Matki Bożej. Nie zabrakło również św. Matki Teresy z Kalkuty, św. Faustyny, bł. Karoliny Kózkówny. Wśród chłopców można było dostrzec św. Jakuba, św. Patryka, bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, św. Franciszka oraz św. Jana Pawła II.

Na twarzach milusińskich widać było wielki uśmiech, a z ich oczu można było wyczytać radość. Uświadomili sobie, że zabawa chrześcijańska, również może być ciekawa, że jest to coś, co podoba się Bogu, coś, co rozwija i kontynuuję naszą tradycję, własną tradycję, a nie kopiuje inne.

Na zakończenie, został rozstrzygnięty konkurs, na najpiękniejszy strój. Zwyciężył kostium Joanny d’Arc, jednakże wszystkie dzieci otrzymały nagrody, ponieważ Pan Bóg nie wyróżnia- traktuje wszystkich równo.

Taka uroczystość odbyła się po raz pierwszy w naszej Parafii, dlatego tak wielka frekwencja dzieci, ale i dorosłych była niemal zaskoczeniem. Mamy nadzieję, że takich uroczystości będzie więcej, ponieważ warto utwierdzać i przypominać dzieciom, jak ważna jest religia i obecność Boga w naszym życiu.