Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 2020.04.12

1. Radosne „Alleluja” jest dziś na ustach i sercach naszych. Niestety tę radość wielkanocnego poranka w tym roku przeżywamy inaczej niż zawsze ze względu na stan pandemii. Po mimo wszystko głęboko wierzymy, iż dzisiejsza Niedziela Wielkiej Nocy jest zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym Chrystusem w wieczności.

2. Składamy serdeczne podziękowanie tym, którzy włączyli się w przygotowanie i wzięli udział w liturgii Wielkiego Tygodnia i dzisiejszej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego:

- Księdzu prefektowi za wykonanie Grobu Pana Jezusa wraz z Panem Kościelnym,

- za ułożenie kwiatów Panu Tadeuszowi Żywica,

- Paniom za piękny śpiew w Wielkim Tygodniu;

- Łukaszowi Żurawskiego i Marcinowi Chaberskiemu za udział w Liturgii Wielkiego Tygodnia,

- wszystkim, którzy złożyli ofiarę na zakupienie kwiatów do Grobu Pańskiego i sami je zakupili – składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziś i jutro o godz. 12.00 Msze św. będą transmitowane na Parafialnym facebooku. Jutro drugi dzień Świąt: Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę o 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00

4. W sobotę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego przypada 17 rocznica święceń biskupich Wiesława Alojzego Meringa. Pamiętajmy o nich w swoich osobistych modlitwach.

5. Dziękujemy za złożoną ofiarę na kościół dla: bezimiennie z Osięcin – 300zł oraz wszystkim anonimowym darczyńcom, którzy wsparli Naszą Parafię ofiarami w trudnym czasie. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Czesław Woźnicki i Kazimierz Rydelek, wstańmy i pomódlmy się w Ich intencji: Zdrowaś Maryjo..., Wieczny odpoczynek..., Niech Odpoczywają w Pokoju Wiecznym.

Wszystkim Parafianom i Miłym Gościom na czas

Świąt Wielkanocnych niech Bóg błogosławi