Siódma Niedziela Wielkanocna

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2020.05.31.

1. Za tydzień Niedziela Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

2. Nabożeństwo majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.00. Po nabożeństwie wieczorna Msza św., zaś w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

3. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej zgodnie z przykazaniami kościelnymi, dlatego od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 w kościele ma miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty. Czas spowiedzi wielkanocnej kończy się za tydzień w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

4. Kancelaria Parafialna nieczynna do odwołania. Wszelkie sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po wieczornej Mszy św. lub wciągu dnia w miarę możliwości i obecności kapłana.

5. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcą za kwiaty na kościół. Bóg zapłać.

6. Polecamy prasę katolicką: „Ład Boży-Idziemy”.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Stanisław Zieliński i Andrzej Nowacki, pomódlmy się w Ich intencji: Zdrowaś Maryjo..., Wieczny odpoczynek..., Niech Odpoczywa w Pokoju Wiecznym.

Wszystkim Parafianom i Gościom niech Bóg obficie błogosławi