Get Adobe Flash player

Informacje

Porządek Mszy Świętej:

Niedziela i Święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00

Okres Wakacji:
7:30, 9:00, 11:00, 16:00

Dni Powszednie:
7:00, 17:00


Święta Cywilne Zniesione:
9:00, 17:00

W okresie wizyty duszpasterskiej zwaną kolędą Msze Święte od poniedziałku do soboty z wyjątkiem środy tylko o godzinie 7:00. Nie ma Mszy Świętej wieczornej

W sytuacjach uzasadnionych między innymi takich jak spowiedzi rekolekcyjne oraz inne uroczystości diecezjalne Msza Święta tylko o godzinie 7:00. Nie ma Mszy Świętej wieczornej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy 

W każdą Środę o godzinie
17:00
W każdą Niedzielę po Mszy Świętej w intencji Parafian o godz. 10:30 Nabożeństwo do Błogosławionych Męczenników Eucharystii i jedności Kapłańskiej.

W każdy Pierwszy Piątek miesiąca kancelaria parafialna nieczynna, gdyż o godz. 15:00 ma miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość Adoracji do godz. 17:00

Od miesiąca maja do października Każdego 13-go dnia miesiąca Msza Święta wieczorna połączona z procesją figury Matki Bożej z Fatimy.

Sakrament pokuty i pojednania:
W dzień powszedni na 10 minut przed Mszą Świętą oraz w każdy pierwszy piątek miesiąca 16:30-17:00

Kancelaria czynna:

Poniedziałek, Wtorek

16:00-16:40

Środa nieczynne 

Czwartek, Piątek:

16:00-16:40

Sobota 8:00-9:00

W miesiącu Październiku we wyżej wymienione dni kancelaria czynna od 15:30-16:15

Kancelaria Parafialna jest nieczynna we wszystkie Święta Kościelne i Państwowe.

Artykuły

Przy radosnym śpiewie kolęd, dnia 3 stycznia 2014 roku, trwając w okresie Narodzenia Pańskiego, Liturgiczna Służba Ołtarza wraz ze scholą dziecięcą i zespołem muzycznym, działającymi w naszej wspólnocie parafialnej spotkały się przy wspólnym wigilijno-opłatkowym stole. Ks. prefekt Artur Nowak w imieniu swoim i Ks. Proboszcza Piotra Dziurdzińskiego z okazji Bożego Narodzenia, oraz Nowego Roku złożył życzenia pełne ducha i optymizmu płynącego z radości służby Bogu. Następnie kleryk Przemysław Kłosowski odczytał słowa Pisma Świętego, po czym wszyscy wspólnie łamaliśmy opłatek. Słysząc wciąż rozbrzmiewającą melodię pastorałek, w duchu braterstwa, składaliśmy sobie najszczersze życzenia.

Dla dzieci i młodzieży angażującej się w wieloraką posługę w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników zostały przygotowane paczki ze słodką zawartością, które po otrzymaniu dzieci z uśmiechem na twarzy zaczęły radośnie rozpakowywać. Na spotkaniu obecne były również p.katechetka Beata Woźniak oraz p.Małgorzata Skonieczna, która prowadzi dziecięcy zespół muzyczny.

Dziękujemy p. Dyrektorowi Piotrowi Zielińskiemu za udostępnienie i przygotowanie sali w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach.