Get Adobe Flash player

Informacje

Porządek Mszy Świętej:

Niedziela i Święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00

Okres Wakacji:
7:30, 9:00, 11:00, 16:00

Dni Powszednie:
7:00, 17:00


Święta Cywilne Zniesione:
9:00, 17:00

W okresie wizyty duszpasterskiej zwaną kolędą Msze Święte od poniedziałku do soboty z wyjątkiem środy tylko o godzinie 7:00. Nie ma Mszy Świętej wieczornej

W sytuacjach uzasadnionych między innymi takich jak spowiedzi rekolekcyjne oraz inne uroczystości diecezjalne Msza Święta tylko o godzinie 7:00. Nie ma Mszy Świętej wieczornej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy 

W każdą Środę o godzinie
17:00
W każdą Niedzielę po Mszy Świętej w intencji Parafian o godz. 10:30 Nabożeństwo do Błogosławionych Męczenników Eucharystii i jedności Kapłańskiej.

W każdy Pierwszy Piątek miesiąca kancelaria parafialna nieczynna, gdyż o godz. 15:00 ma miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość Adoracji do godz. 17:00

Od miesiąca maja do października Każdego 13-go dnia miesiąca Msza Święta wieczorna połączona z procesją figury Matki Bożej z Fatimy.

Sakrament pokuty i pojednania:
W dzień powszedni na 10 minut przed Mszą Świętą oraz w każdy pierwszy piątek miesiąca 16:30-17:00

Kancelaria czynna:

Poniedziałek, Wtorek

16:00-16:40

Środa nieczynne 

Czwartek, Piątek:

16:00-16:40

Sobota 8:00-9:00

W miesiącu Październiku we wyżej wymienione dni kancelaria czynna od 15:30-16:15

Kancelaria Parafialna jest nieczynna we wszystkie Święta Kościelne i Państwowe.

Artykuły

Ogłoszenia Duszpasterskie
Pierwsza Niedziela Adwentu 29.11.2020r.

 

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na powtórne przyjście Zbawiciela na końcu czasów i w czasie Świąt Narodzenia Pańskiego. W tym trudnym czasie pandemii zechciejmy wykorzystać czas Adwentu na przygotowanie do spotkania z Panem, choćby poprzez udział w skromnych REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH i Roratach, na ile jest to możliwe, które będą od poniedziałku do soboty z wyjątkiem niedziel i Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP w czasie Mszy św. o godz. 17.00 lub o 7.00 jeśli nie ma Mszy św. po południu.

 

2. W tym tygodniu przypada I-wszy Piątek Miesiąca. Zapraszamy na godzinę 15.00 na wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólną adorację. Spowiedź w tym dniu od godz. 16.00 dla chętnych.

 

3. Polecamy prasę katolicką: „Ład Boży-Idziemy”. Możemy nabywać w zakrystii świece Caritasu jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz opłatki na Wigilię.

 

4. W przyszłą niedziele zgodnie z decyzją Stolicy Apostolskiej i Konferencji Episkopatu Polski za tydzień w naszej Ojczyźnie będą zbierane ofiary na Kościół na Wschodzie; jest to pomoc Kościołowi w byłych krajach dawnego Związku Radzieckiego. U nas także te ofiary będą zbierane do puszek. Serdeczna prośba byście na miarę możliwości wsparli to dzieło. Za wszystkie te ofiary już dziś z serca składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

5. Za tydzień w niedzielę 6 grudnia 2020 roku rozpoczynamy w Naszej Parafii Rekolekcje Adwentowe. Poniedziałek będzie dniem spowiedzi a wtorek to dzień Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Program wyłożony na stoliku i podany na stronie internetowej Parafii i Facebooka. Pomódlmy się w tej intencji: Ojcze Nasz..., Zdrowaś..., Chwała Ojcu...

 

Wszystkim Parafianom i miłym Gościom niech Bóg błogosławi